circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міськрада затвердила реалізацію Громадського бюджету-2017

01.03.2018, 13:10

text
Поділитися:

28 лютого на сесії міської ради депутати затвердили звіти про реалізацію в 2017 році проектів-переможців Громадського бюджету в Заводському, Вознесенівському та Хортицькому районах.

У 2017 році в Запоріжжі реалізували 21 проект – переможець Громадського бюджету-2016. Серед пропозицій, які подавали запорожці – обладнання дитячих і спортивних майданчиків, благоустрій шкільних дворів, енергозберігаючі проекти для житлових будинків, устаткування Алеї випускників. На реалізацію громадських ініціатив з міського бюджету було виділено 4,7 млн. грн.

Всього, в 2016 році запорожці подали 180 пропозицій. 21 проект з них набрав найбільшу кількість голосів. Ці ініціативи були повністю реалізовані в 2017 році. У 2017 році запорожці подали на розгляд Координаційної ради 152 проекти. За результатами голосування переможцями були визнані 33 проекти, які будуть реалізовані в поточному році. Загальна сума фінансування становить 10 млн. грн.

Міський проект «Громадський бюджет» реалізується в Запоріжжі з 2016 року. Запорожці можуть пропонувати різні ініціативи, спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду Запоріжжя, умов проживання в місті і так далі. Проект, який набере достатню кількість голосів і пройде узгодження Координаційної ради, буде реалізований за кошти міського бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: