circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова обговорив з іноземними послами розвиток Запоріжжя

26.09.2019, 20:24

text
Поділитися:

Міжнародна співпраця. В один день до Запоріжжя завітали два Надзвичайних і Повноважних посли -- Вірменії та Німеччини в Україні. З ними зустрівся міський голова Володимир Буряк. Мер ознайомив гостей з можливостями обласного центру та розповів про зусилля, які докладають для його розвитку. Зокрема, говорили про розбудову Запорізького аеропорту, муніципального транспорту та реалізацію програми “Безпечне місто”.

Раніше прибуток Запорізького аеропорту не перевищував 5 мільйонів гривень. Зараз це вже понад 50 мільйонів. Такими успіхами комунального підприємства міський голова Володимир Буряк поділився із Надзвичайним та Повноважним Послом Вірменії в Україні. Також під час зустрічі мер розповів про зведення нового терміналу аеропорту та ремонт злітно-посадкової смуги.

Обговорили під час зустрічі і питання розвитку муніципального транспорту. Міський голова повідомив, маршрутами Запоріжжя вже курсують 95 великих автобусів. 10 придбані за бюджетні кошти, ще 85 -- в лізинг. В свою чергу Посол наголосив на тому, що транспортне питання актуальне й для Вірменії. А ще каже, зацікавлений в співпраці із Запоріжжям.

Зацікавилась питанням розвитку запорізького муніципального транспорту і Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен. Мер повідомив, що в Запоріжжі збирають трамваї власного виробництва. Готують до випуску 10-ий. Отримана ліцензія на випуск 50-ти. Окрім того, місто закуповує європейські трамваї. Загалом таких вже 12. 9 придбають наступного року. Також під час зустрічі Володимир Буряк повідомив, що Запоріжжя тісно співпрацює з деякими німецькими містами. Завдяки співробітництву з Магдебургом здійснювалася модернізація ліфтового господарства. А з Оберхаузеном місто взаємодіє в шкільних обмінах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: