circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова обговорив з тепловиками підготовку до опалювального сезону

28.09.2020, 19:56

text
Поділитися:

Обговорити деталі прийдешнього опалювального сезону міський голова скликав очільників районів, представників керуючих компаній та тепловиків. Зазначив, Запоріжжя має увійти у новий опалювальний сезон без жодних зривів та затримок. Першочергово, тепло подаватимуть до дитячих садків, пологових будинків, шкіл та лікарень.

Присутні зазначили, почали готувати мережі одразу після завершення попереднього опалювального сезону. Тепловики підготували котельні, замінили та відремонтували чималі об’єми мереж теплопостачання та гарячої води. Про підготовку до нового опалювального сезону звітували й керуючі компанії. Найбільша кількість житлових будинків, які мають центральне опалення у Запоріжжі закріплені за комунальним “Запоріжремсервісом”. Там повідомили, наразі 60% житлового фонду готове до запуску опалення. З 837-ми будинків 512 вже підписали договори на постачання тепла.

Ще 373 будинки закріплені за компанією “Мрія”. Там запевняють, підготовка до запуску опалення триває у звичному режимі. 238 будинків вже мають акти готовності. А от у керуючої компанії “Місто для людей” ситуація дещо гірша. Однак, як зазначив керівник “МДЛу”, наразі внутрішньобудинкові системи опалення вже заповнені у понад півтисячі житлових будинках та запевнив запоріжці вчасно отримають тепло.

Тепловики зазначають: найбільше проблем із підготовкою до холодів мають будинки ОСББ. З них лише 32% мають підписані акти готовності. Міський голова наголосив, необхідно аби усі представники багатоквартирних об’єднань розуміли: без необхідних документів, десятки людей можуть залишитись без тепла.

Міський голова зазначив, необхідно зробити усе, аби початок опалювального сезону пройшов без проблем. Саме тому наразі необхідно об’єднати зусилля усіх служб, які несуть відповідальність за подачу теплоносія.
Керуючі компанії та усі, від кого залежить безперебійний та своєчасний початок опалювального сезону мають 2 тижні аби підготувати необхідні документи та житловий фонд до тестового запуску.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: