circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова вручив медикам «Орден Пошани» за роботу під час пандемії

30.12.2020, 18:05

text
Поділитися:

Міська лікарня №7 визначена як один з опорних закладів з надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Вона забезпечена необхідним обладнанням і засобами індивідуального захисту. Нині тут лікуються 92 пацієнти, хворих на Ковід-19. Майже всі, хто потрапляє сюди, потребує кисневої підтримки. Для цього обладнані точки централізованої подачі кисню. Вже 18 років працює тут лікарем пані Марина. Свого часу була сімейною лікаркою, нині обіймає керівну посаду, а ще вона лікарка-терапевт у ковідному відділенні.

На початку пандемії ця лікарня першою почала приймати хворих на короновірус. Ось у цій кімнаті медики одягають захисні костюми, аби прямувати до пацієнтів. Під час свого чергування в такому вбранні і Марина. Працюють медики, як кажуть, 24 на 7 за графіком чергувань. Зазначають, захисні костюми доводиться одягати 4, а то й 5 разів на день.

За складну роботу та те, що рятують життя, медикам подякував міський голова та вручив відзнаки — “Ордени Пошани”. Серед нагороджених, зокрема, — медсестри, педіатри, хірурги, інфекціоністи, керівники медзакладів. Вручили нагороду і Марині Скрипник.

Медичне обладнання придбане для міських лікарень потрібне не лише у боротьбі з корнавірусною інфекцією. Воно знадобиться і для лікування хворих у подальшому. Загалом на боротьбу з Ковід-19 з міського бюджету вже спрямовані близько двохсот мільйонів гривень. Підтримує місто лікарні й не лише у боротьбі з коронавірусом.

Також міський голова подякував Запорізькому державному медичному університету, який активно співпрацює з містом у вирішенні важливих медичних питань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: