circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова закликав народних обранців об’єднатися заради розвитку міста

29.01.2020, 16:35

text
Поділитися:

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк зробив важливу заяву під час пленарного засідання міськради. Міський голова подякував депутатам Запорізької міської ради за об’єднану позицію щодо ситуації в аеропорту.

– Хочу звернути вашу увагу на те, що останнім часом Запоріжжя, як і інші обласні центри, переживає системний тиск. Саме у цьому році з ініціативи центру ми втратили мільярди гривень в нашому бюджеті. Багато це? Вам це відомо краще, ніж комусь іншому! Це колосальна цифра для нашого міста. Мости Київ забрав собі, але обіцяний тендер на будівництво поки зірвано. Коли вони були на балансі міста, то хоч якось будувалися. Ми, розуміючи всю гостроту проблеми, взяли на себе зниження оплати за опалення та гарячу воду для населення за грудень. Але не все в наших силах. Ми тягнемо на собі соціальну і гуманітарну сфери, застарілу інфраструктуру та фактично весь спектр питань життєдіяльності, знаходячи дефіцитні кошти. Ми плануємо взяти собі на баланс засуджену до закриття обласну бібліотеку для юнацтва. І таких питань багато, але грошей нам ніхто не дарує, – зазначив міський голова.

Ситуація з аеропортом – це остання крапля, адже вартість проекту становить більш ніж 1 мільярд гривень. І ми не відступили. І вже є перша перемога – міністр інфраструктури Владислав Криклій минулого тижня заявив, що Запорізький аеропорт не віддадуть в концесію через незгоду міської влади. Ця заява міністра народилася завдяки потрійній незгоді: міської виконавчої влади, депутатського корпусу і громади.

Володимир Буряк зазначив – ситуація, що склалася з аеропортом стала прикладом згуртованості міської влади, депутатського корпусу та громади. Усі об’єдналися задля відстоювання інтересів міста. Мер запропонував продовжувати в тому ж дусі та створити міжфракційне об’єднання.

– Ми живемо в дуже непростий час. Прийшли на піку революції гідності, зараз продовжується війна. Закликаю представників депутатського корпусу, незалежно від політичної приналежності і поглядів, до подальшої координації дій з виконавчою владою. Якщо буде створене відповідне міжфракційне об’єднання я щиро буду вітати і підтримувати його роботу. Хочу публічно заявити, що це об’єднання стане важливим каменем в основі руху, який я поведу на вибори до міської ради, – зазначив Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: