circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова Запоріжжя представив нового очільника Вознесенівського району

06.05.2021, 12:55

text
Поділитися:

Сьогодні міський голова Володимир Буряк представив керівництву районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району нового голову району. Вознесенівський район очолив Віталій Лисенко, який до цього був начальником інспекції з благоустрою Запорізької міської ради.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, що перед новим головою районної адміністрації стоїть багато важливих завдань. Зокрема стосовно продовження благоустрою району, налагодження взаємодії між комунальними підприємствами, керуючими компаніями на території Вознесенівського району.

Міський голова наголосив, що робота голови районної адміністрації має особливе значення, адже саме він відповідає за стан свого району. Необхідно і далі працювати над підвищенням ролі районних адміністрацій, які повинні бути справжніми господарями на території своїх районів.

– Мені хотілося б підняти на більш високий рівень значення районних адміністрацій. Щоб тут дійсно працювали не звичайні статисти, а люди, які б могли і мали право приймати самостійні, оперативні рішення по тим чи іншими питанням, які стосуються життєдіяльності району, важливі для мешканців району. І ми будемо продовжувати необхідну роботу у цьому напрямку, – зазначив Володимир Буряк.

Віталій Лисенко подякував міському голові за підтримку, зазначив, що завдання районної адміністрації робити все необхідне для того, щоб Вознесенівський район був кращим у місті. Це спільна мета над досягненням якої працюватиме районна адміністрація.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: