circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова Запоріжжя прокоментував нові перевірки аеропорту

22.07.2020, 13:05

text
Поділитися:

Незабаром на Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» очікують нові перевірки. Цю новину на своїй офіційній сторінці у Фейсбук прокоментував міський голова Запоріжжя Володимир Буряк: «Дуже важко в Україні збудувати сучасний аеропорт, але ще важче його відстояти.

З наступного тижня працівники Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» знову будуть змушені зустрічати перевірку СБУ разом з Державіаслужбою.

У черговий раз привід незначний. І я не просто так повторюю слово «ЧЕРГОВИЙ». За останні кілька місяців з приводу роботи аеропорту ми отримали більше 30-ти (!) звернень та перевірок від різних структур: СБУ, прокуратури, ДБР, Держаудитслужби, Державної податкової служби… Крім того, відкрито 5 кримінальних впроваджень. Це вже давно має ознаки грубого знущання над громадою.

І який же результат цих перевірок? Окрім того, що більшу частину працівників аеропорту буквально завалюють додатковою роботою, відволікаючи від основних обов’язків.

У мене лише одне питання: нащо все це робиться? Чому стільки уваги саме запорізькому аеропорту, який так активно розвивається?

Вибори? Адже новий термінал, побудований за кошти громади, буде працювати на громаду? Чи когось не влаштовують нові бюджетні рейси, кількість яких постійно зростає?

Яка б не була причина, в черговий раз підкреслюю: аеропорт Запоріжжя – один із стратегічних напрямків розвитку нашого міста! Ми побудували термінал громадою міста, для громади міста та разом його відстоїмо! Можете не сумніватись».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: