circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова зустрівся із Повноважним Послом Угорщини в Україні

02.03.2021, 20:21

text
Поділитися:

Вже майже рік Україна живе в умовах карантину. Як повідомив Володимир Буряк, із початком пандемії Запоріжжя перепрофілювало низку міських лікарень для допомоги хворим на Ковід. Нині медпрацівники забезпечені усім необхідним для надання допомоги своїм пацієнтам. Крім того, медзаклади обладнані киснем. Одразу у двох міських лікарнях тривають роботи зі створення сучасних приймально-діагностичних відділень, у рамках відповідної державної програми. Поки що медзаклади отримали лише частину коштів на реалізацію проектів.

Володимир Буряк зазначив, окрім медицини, місто приділяє чималу увагу також розвитку інфраструктури та громадського транспорту. Зокрема, триває реалізація Програми “Запорізький трамвай”. У її рамках закуповуються європейські вагони, ремонтується діючий рухомий склад та виготовляються вагони власного виробництва. Також передбачене придбання сучасних автобусів та тролейбусів з автономним ходом. Проте увага зосереджена не лише на міському наземному транспорті, але й на розвитку авіасполучень. Так минулоріч відкрився новий термінал Запорізького аеропорту, збудований силами міста. Навіть попри карантин летовище зберігає високі показники щодо пасажиропотоку та продовжує розвиватись.

У свою чергу закордонні гості також ознайомили міського голову із розвитком медицини в Угорщині, особливостями транспортної системи та сучасними сервісами, що спрямовані на створення комфортних умов та поліпшення якості життя населення. Також окреслили і можливі напрями для майбутньої співпраці.

Також Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини висловив надію на подальшу співпрацю із нашим містом та впровадженні у майбутньому спільних проектів. Володимир Буряк зазначив, важливо, аби майбутнє співробітництво принесло реальні результати та користь для обох сторін проектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: