circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова зустрівся із представниками промислових підприємств Запоріжжя

09.09.2020, 19:43

text
Поділитися:

Обговорити нагальні екологічні питання міський голова зустрівся із представниками низки промислових підприємств Запоріжжя. Зазначив, останнім часом отримував чимало скарг від місцевих жителів щодо неналежного стану повітря у місті. Підтвердженням цьому стали і результати досліджень мобільної еколабораторії.

Переважно на стан повітря нарікають жителі Шевченківського району. Люди розповідають: особливо неприємні запахи посилюються вихідними.

Аби поліпшити стан повітря, у міськраді наголосили на необхідності безперебійної роботи очищувальних фільтрів на устаткуванні та встановленні на підприємствах спеціальних приладів автоматичного контролю за викидами. Проте погодились із такою пропозицією не всі промисловці. Міського голову такий підхід до справ обурив.

Володимир Буряк наголосив, місто докладає чималих зусиль, аби поліпшити стан довкілля. Котрий рік триває реалізація міської програми із ревіталізації запорізьких річок. Неабиякий результат має і програма боротьби із карантинними рослинами. По всіх районах Запоріжжя тривають заходи зі знищення шкідників. Згідно з результатами дослідження, які оприлюднили представники однієї із європейських лабораторій, за останні кілька років у місті в рази знизилася кількість пилку, який виділяє алерген. Однак за межами обласного центру ситуація дещо складніша.

Реалізується також Меморандум про покращення стану навколишнього середовища між містом і низкою промислових підприємств міста. Завдяки дії документу на понад півтори тисячі тонн на рік вдалося скоротити викиди проммайданчика. Більше мільярда гривень було витрачено на різноманітні екологічні заходи. Міський голова зазначив, необхідно продовжувати роботу у цьому напрямку. Для закріплення намірів місто пропонує підписати черговУ угоду на наступні 5 років, яка допоможе спільно працювати над екологічними проблемами міста.

За наступні два тижні на промпідприємствах міста мають розробити дійсно дієві заходи, які зможуть позитивно вплинути на навколишнє середовище. Найкращі пропозиції візьмуть за основу для Угоди про спільні дії для поліпшення стану екології обласного центру. Документ планують підписати цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: