circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова зустрівся з представниками урядового офісу «Юкрейн інвест»

29.03.2021, 19:35

text
Поділитися:

За п’ять років у нашому місті завдяки залученню інвестиційних програм вдалось успішно реалізувати низку проектів. Це, зокрема, будівництво нового терміналу аеропорту та реконструкція злітно-посадкової смуги летовища. Також оновився громадський транспорт, зведено нові важливі для міста об’єкти. Нині місцевий підприємець розпочав у Запоріжжі будівництво нової льодової арени. Про це зауважив міський голова під час зустрічі з урядовим офісом із залучення та підтримки інвестицій.

Реалізувати ще більше подібних проектів у Запоріжжі допоможе співпраця з урядовим офісом “ЮКРЕЙНІНВЕСТ”. Тим паче, у нашому регіоні виробляється чверть усіє української електроенергії та металургії, і наше місто має великий інженерний потенціал. Інвестиційний проект націлений звернути увагу перспективних іноземних підприємців до кожного регіону країни. Нині для співпраці вже залучено понад 40 країн. Це не лише європейські інвестори, але й підприємці з Азії та Америки.

На завершення зустрічі міський голова та гості домовились, що спільно визначать кілька проектів, які потенційно можуть зацікавити інвестора. Згодом їх внесуть у дорожню карту Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: