circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міський голова зустрівся з представниками ветеранських організацій

22.09.2020, 20:29

text
Поділитися:

На зустрічі міський голова поділився з представниками ветеранських організацій здобутками, яких вже чимало у міста. Зокрема, згадав реконструкцію зон відпочинку, скверів, шляхопроводів. Розповів і про розвиток муніципального громадського транспорту. Загалом придбані 95 великих автобусів, 16 тролейбусів і 13 європейських трамваїв. В наступному році придбають ще 12 вагонів. Складаються трамваї і власними силами підприємства “Запоріжелектротранс”. А ще повідомив про поновлення дванадцятого міського трамвайного маршруту.

Ще одне питання, що стосується громадського транспорту – пільговий проїзд, на який з 2016 року держава не виділяє ані копійки. Все фінансується з міського бюджету. Під час карантину скарбниця Запоріжжя недоотримала близько чотирьохсот мільйонів гривень. Але жодна програма, що стосується соціального захисту, не була ліквідована чи зменшена. Разом з цим протягом чотирьох років, зокрема, на медичну сферу спрямували близько трьохсот мільйонів гривень. В лікувальних закладах були виконані ремонти. Чимало зусиль спрямували на підтримку медиків у боротьбі з коронавірусом.

Під час зустрічі представники ветеранських організацій мали можливість поставити міському голові питання, які їх найбільше хвилюють. Зокрема, вони стосуються роботи навчальних закладів і матеріальної допомоги. Також присутні наголосили, що місту потрібна програма підтримки ветеранів праці.

Також міський голова повідомив, на найближчій сесії мають розглянути питання щодо пільгового проїзду. Щоб пенсіонери могли їздити безплатно в будні не з 10-ї години, а з дев’ятої. З таким проханням зверталися безпосередньо представники ветеранських організацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: