circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Місто планує закупити 50 великих автобусів

11.09.2018, 18:51

video text
Поділитися:

Півсотні нових автобусів великої місткості планується отримати у лізинг – тобто взяти у довгострокову оренду. Кошти на це депутати міськради виділили під час останньої сесії. Машини пригонять з Білорусі. Подібні автобуси – білі з синім візерунком – можна побачити у Запоріжжі і зараз. Проте для транспортних потреб міста таких треба більше, переконані у фаховому департаменті.

Новий транспорт великогабаритний – довжина 12 метрів, вага – більше 10-ти тонн. Вони маневрені та високопрохідні – легко вписуються у рух центральним проспектом міста, пояснюють фахівці. Облаштовані пандусом – для заїзду дитячих чи інвалідних візків. Для пільговиків тут діє безкоштовний проїзд. Для решти пасажирів – 4 гривні. Перший такий автобус на лінії з´являється о 4:50 ранку, заїзд до автобусного парку о чверть на першу ночі. Інтервали між появою їх на зупинках 10-15 хвилин.

Ще півсотні великих автобусів мають поповнити автопарк міста протягом трьох наступних років. На останній сесії міськради депутати підтримали таку ідею, виділивши більше 60-ти мільйонів з бюджету на оформлення придбання транспорту в лізинг. Це один з найпоширеніших способів оренди в міжнародній практиці.

Зі збільшенням автопарку зросте потреба у кваліфікованих водіях, а відтак у їхньому фінансовому мотивуванні, зауважують депутати. І додають – для цього треба розглянути питання підвищення зарплатні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: