circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Місцеві художні колективи провели щорічний звітній концерт

25.05.2018, 21:15

text
Поділитися:

Натхненні мистецтвом. У Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся звітний концерт художніх колективів. Діти показали свої досягнення за навчальний рік. А також намагалися вивести особисту формулу успіху.

На сцені Палацу дитячої та юнацької творчості учні вокально-хореографічної студії “Чайка”. Вона існує вже 57 років. У студії дітей навчають класичним та народно-сценічним танцям, а також українській пісні. Зараз у колективі навчаються майже 300 дітей – від 4 до 17 років. Один з учасників — Яросав М’ясоїд – розповідає, танцює8 років. Каже – у студії саме через танок та співи дізнаються про давні українські традиції та звичаї.

Свою майстерність під час звітного концерту продемонстрували і вихованці циркової студії “Арлекін”. Вона у Палаці творчості діє вже 25 років. Діти навчаються повітряній гімнастиці, жонглюванню, різним трюкам та іншим видам циркового мистецтва. Відвідують студію Яна та Олександра. Вони — повітряні гімнастки.

Також свою творчість продемонстрували і діти, які займаються у гуртках з художнього мистецтва. Катерина Сапронова малює з семи років. Розповідає, що найбільше їй подобається передавати свої емоції за допомогою фарб. Дівчинка любить малювати акварельні пейзажі, наприклад, як ось цей.

У Палаці юнацької та дитячої творчості працюють понад 150 різних гуртків. Тут навчаються майже 2,5 тисячі дітей. Керівництво Палацу зазначає: це був дуже насичений рік. Діти не просто розвивали свої творчі вміння, ай боролися за звання найкращих.

Також свої творчі здобутки презентували учні різноманітних гуртків. Влаштували виставку своїх робіт. Є тут і ляльки- мотанки, і різні іграшки, сувеніри, і навіть картини, зроблені у техніці валяння. Все діти зробили власними руками.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: