circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Місцеві вибори в 7 запорізьких громадах відбудуться 29 квітня

20.02.2018, 12:09

text
Поділитися:

Центральна виборча комісія ухвалила рішення про проведення 29 квітня 2018 року перших місцевих виборів у 40 об’єднаних територіальних громадах: чотирьох міських, 14 селищних, 22 сільських.

“Розглянувши звернення 17 обласних державних адміністрацій щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів та призначила на неділю, 29 квітня 2018 року, вибори у 40 об’єднаних територіальних громадах (4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ). До складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради (міських – чотири, селищних – 16, сільських – 113)”, йдеться у повідомленні ЦВК.

У тому числі в Запорізькій області вибори відбудуться в місцеві ради семи ОТГ, а саме: Новоукраїнську сільську раду Більмацького району, Михайлівську сільську раду Вільнянського району, Мирненську селищну раду Мелітопольського району, Роздольську сільську раду Михайлівського району, Михайлівську селищну раду Михайлівського району, Олександрівську сільську раду Приазовського району, Степанівську Першу сільську раду Приазовського району.

До речі, із 17 областей у Запорізькій найбільша кількість ОТГ, де призначено вибори.

Крім цього, ЦВК призначила на 29 квітня й додаткові вибори депутатів у громадах, приєднаних до ОТГ. У Запорізькій області такі вибори відбудуться в одній сільській раді – Заповітненській, яка приєдналася до Водянської сільської об’єднаної територіальної громади Кам’янсько-Дніпровського району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: