circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Містян запрошують поринути у світ авангарду

14.01.2020, 16:53

text
Поділитися:

Простір емоцій, авангард та абстракції. В обласному художньому музеї відкрилася виставка запорізького художника Дмитра Ципунова. В експозиції -- найновіші твори автора та картини з фондів музею.

Живопис Дмитра Ципунова може хвилювати по-різному. Раціональністю -- з впливом супрематизму Малевича, яскравим колоритом — як в експресіонізмі Кандинського, або ритмічністю, співзвучною із творами Мондріана. Приблизно так, як впливає на людину трикутник, веселка або пляма на стіні. Автор майже ніколи не створює ескізів власних робіт. Точніше, картини змінюються разом з їхнім творцем. Багато з того, що можна побачити на цій виставці, було безліч разів змінено Дмитром Ципуновим.

Але такий живопис ставить завжди багато питань. Дмитро Ципунов — чи не єдиний художник у Запоріжжі, якій послідовно працює у жанрі безпредметної творчості та пропагує абстрактне мистецтво. Він активно використовує у власних творах фактури та різні об’єкти — від цвяхів до радіоантен. Зараз впевнений — картини у загальній композиції звучатимуть інакше, ніж поодинці.

Картина “Навіщо хвилюватися” з фондів музею. Майже все інше — це роботи за останні 5 років. Виставок Дмитра Ципунова у цей період у Запоріжжі майже не було. Та в майстерні, каже, -- залишилося ще на кілька таких експозицій. Відчути, який настрій створює ця виставка, можна у художньому музеї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: