circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Містянам представили виставку живопису із танцювальним перформансом

20.11.2019, 13:00

text
Поділитися:

“Лети, моя душа”. У запорізькій художній галереї “Арт Ель” презентували другу персональну експозицію місцевої акторки та співачки Наталії Латун. Вона представила власний інтуїтивний живопис, доповнивши презентацію музично-танцювальним перформансом.

Диджериду або труба, на якій грають аборигени Австралії, шаманський бубен, флейта, перкусія і танок. Колір, звук та вібрації водночас. За допомогою музично-танцювальної імпровізації Наталія Латун презентує власний інтуїтивний живопис. Авторка та учасники перфомансу впевнені -- так експозиція стане більш зрозумілою глядачам.

Вона грала Сільву в однойменній виставі, Уляну у “Сватанні на Гончарівці”, потім відкрила у собі співачку, а згодом і художницю. На полотнах можна побачити різноманіття емоцій, якими переповнена Наталія Латун. Вона називає це інтуїтивним живописом, адже малює, випліскуючи власні відчуття. Одна з перших робіт — птах Фенікс, який, за стародавніми віруваннями, воскресав з власного попелу. Наталія вірить, що її роботи здатні повернути до життя чи, навіть, змінити його.

Сама авторка впевнена, що у собі вона відкрила ще не всі таланти. Зараз вона намагається передати власний досвід іншим, а ще захопилася фотомистецтвом і письменництвом. Тому у майбутньому Наталія Латун відкриється вже з зовсім іншого боку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: