circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Містянам презентували виставку психологічних портретів, станкового живопису та інших робіт

24.07.2019, 10:54

text
Поділитися:

Ювілейна виставка. У Запорізькому художньому музеї відкрито експозицію живопису та етюдів Наталії Коробової. Це роботи різних періодів з приватної колекції авторки, її друзів та фондів музею. Багато з творів поціновувачі мистецтва побачать вперше.

Червоний порт та місяць у Гурзуфі. Це найперші твори художниці. Щоб зібрати все в одному місці, знадобилось багато зусиль. Картини з приватних колекцій, які потрапили сюди, після виставки повернуть назад до своїх господарів. Тюльпани, фруктовий садок, човен без людей та автопортрет – творчість Наталії Коробої дуже різна розмаїта, як саме життя. Серед картин багато етюдів. Це, так би мовити, кухня митця, тому більшість з них широкий загал бачить вперше. Написані вони всі з натури в Прибалтиці, Криму, Грузії та Америці.

Вся експозиція просякнута справжнім літнім настроєм — тепло, сонячно, а іноді навіть спекотно. Ось найновіші роботи Наталії — Чорногорія та фіолетові іриси на жовтому.

Хоч виставка ювілейна, але показати багато картин виявилось просто неможливо через певні обставини. Навіть з музейної колекції не всі роботи потрапили до експозиції. Виставка триватиме дві доби, бо незабаром — наступна. Тож, якщо ви її ще не відвідали — поспішайте!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: