circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Містянам розповіли, як підписати декларацію із сімейним лікарем

19.06.2018, 20:54

text
Поділитися:

135 тисяч запоріжців вже підписали декларації із сімейним лікарем. Обирають їх за власним бажанням, незважаючи на місце проживання. Процедура доволі проста та потребує мінімум документів.

Центр первинної медико-санітарної допомоги №10. Протягом дня тут підписують декларації з лікарями понад триста запоріжців. Серед них і Наталя Левинець. Жінка каже – в центрі обслуговується за місцем проживання. Лікаря собі вже обрала.

Люди по черзі заходять до кабінету реєстрації. Все, що потрібно мати із собою, – це паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Всі дані людини вносяться до єдиної електронної системи. Підписують декларації і пацієнти літнього віку, які не мають мобільного. Для них процедура дещо інша.

Прийшов укласти декларацію із сімейним лікарем і заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Зауважує: процедура проста, але вкрай важлива. Адже платити лікарю за кожного пацієнта буде держава. І завдяки цьому фінансування системи охорони здоров’я може збільшитись.

Так один сімейний лікар може обслуговувати тисячу вісімсот пацієнтів, терапевт – дві тисячі, та педіатр – дев’ятсот. Підписати декларації із сімейними лікарями українці мають до 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: