circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Митці з усієї України з’їдуться до запорізької арт-резиденції

22.07.2019, 13:45

text
Поділитися:

Міністерство культури України з метою сприяння розвитку майстрування музичних інструментів, музичних ремесел та акустичного мистецтва в Україні оголошує конкурсний відбір до участі в тижневій мистецькій арт-резиденції «Sound Art Space» для українських митців та майстрів музичних інструментів. Захід відбудеться у Запоріжжі з 24 серпня по 1 вересня 2019 року

Проєкт «Sound Art Space» націлений на плідну роботу з музичними майстрами та митцями арт-інсталяцій з метою розвитку акустичного мистецтва в країні. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду в рамках конкурсної програми НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти.

Крім того, проєкт передбачає активний розвиток майстрів не тільки у напрямку музичних інструментів, а й в більш широкому мистецькому полі – вмінні працювати з іншими митцями на перетині мистецтв, наприклад, з художниками, скульпторами, для створення нових арт-об’єктів в Україні.

Головний куратор арт-резиденції – всесвітньо відомий майстер, винахідник музичних інструментів, композитор, тренер, автор книг Павел Романчук з м. Вроцлав, Польща. Під його кураторством учасники арт-резиденції створять акустичні арт-об’єкти, які будуть представлені під час проєктної виставки.

Вимоги до учасників арт-резиденції:

1. Митці, що мають досвід участі у створенні арт-об’єктів, художніх інсталяцій.

2. Майстри, які виготовляють музичні інструменти з дерева, металу, глини, каменю тощо.

3. Повнолітні громадяни України до 50 років.

Згідно з умовами арт-резиденції учасникам надається проживання, обіднє харчування, матеріали та інструменти для роботи в мікрогрупах.

Більш детальна інформація та реєстрація до участі у конкурсному відборі, яка триває до 25 липня 2019 року – за посиланням: https://btcdcua.wixsite.com/soundartspace/open-call-2019

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: