circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» оновив рекорд пасажиропотоку

04.01.2019, 09:19

text
Поділитися:

Понад 400 тисяч пасажирів та більше 3 тисяч вильотів. Таким видався 2018 рік для запорізького аеропорту. Його працівники кажуть, що кількість рейсів зросла на 12% , у порівнянні з минулим роком.

Голосом пані Галини Переверзєвої аеропорт “розмовляє” вже тридцять років. Саме вона повідомляє пасажирам про розклад руху літаків — їх посадки, вильоти та затримки. Жінка каже, що в останні роки аеропорт суттєво змінився. Передусім – умови праці стали більш комфортними, з’явилась нова техніка. Чергова довідкового бюро Галина Переверзєва говорить, довідкове бюро оновилося, за допомогою комп’ютерів та радарів відслідковується рух літаків, тож працювати стало зручніше.

За день до пані Галини за інформацією звертаються близько п’яти сотень людей. Найчастіше літають до Туреччини та Єгипту. Саме за цими напрямками стоять найбільші черги на паспортному контролі. До Шарм-ель-Шейху летить і 14-річна Поліна з родиною. Зустрічати новорічні свята у теплих країнах для сім’ї вже традиція.

Протягом минулого року аеропорт обслужив більше 400 тисяч пасажирів. У наступному ж цю цифру планують збільшити ще на 10-15%. Посприяти має і відкриття нового терміналу, який зараз будують. Ходом робіт опікується особисто міський голова.

Як зазначив генеральний директор КУ “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” Віктор Біскупський, міська влада безпосередньо приймає участь в роботі аеропорту і в його розвитку. Постійно цікавляться. Для міського голови – це пріоритетний напрямок роботи, колектив аеропорту дуже задоволений, депутати міської ради також.

Сам же міський голова Володимир Буряк під час щорічного звіту зазначив, що повітряний транспорт набирає популярності у містян та сприяє збільшенню туристичної привабливості Запоріжжя. Тож наразі міська влада робить усе можливе, аби з аеропорту було комфортно літати та приємно повертатись додому. “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” – найважливіший об’єкт, підкреслює Володимир Буряк. Міський голова подякував попереднім керівникам міста, які колись в перевели із державного управління в комунальну власність і смугу, і територію, і будівлю. Це дало змогу і депутатському корпусу, і виконавчій владі приймати рішення тут, у місті Запоріжжя для того щоб відновити та відбудувати цей аеропорт.

Міжнародним аеропортом “Запоріжжя” користуються не лише місцеві жителі, кажуть його працівники. Багато людей приїздить із Дніпропетровської, Луганської та навіть Київської областей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: