circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Молоді запорізькі медики прийняли присягу

22.06.2018, 10:55

text
Поділитися:

У палаці культури «Дніпроспецталь» відбулися урочистості з нагоди випуску студентів Запорізького державного медичного університету. Майбутніх лікарів привітали заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, голова обласної ради Григорій Самардак, ректор вишу Юрій Колесник, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Клименко, керівники медичних закладів та фармакологічних компаній, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Цього року в Запорізькому державному медичному університеті 1089 випускників, із них 350 – іноземці.

Урочистий захід присвячено 51-му випуску лікарів, 30-му випуску педіатрів, 10-му випуску провізорів, четвертому випуску провізорів заочної форми навчання, сьомому випуску стоматологів, 10-му випуску провізорів-косметологів та 11-му випуску лаборантів-діагностів.

– Сьогодні у нас визначне свято, багато ювілеїв та визначних дат. Галузь медицини поповнилася понад тисячею випускників, які будуть працювати в Україні та ще у 18 країнах світу. Запорізький медичний університет – це інтернаціональна родина майбутніх лікарів, провізорів та фармацевтів. Випускники нашого вишу в десятках країн світу. Бажаю вам знайти гарне місце роботи та ніколи не забувати про рідний університет, – звернувся до випускників ректор Юрій Колесник.

Цього року дипломи про вищу освіту отримали випускники за спеціальностями: «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація», «Технологія парфумерно-косметичних засобів», «Лабораторна діагностика».

– Це знакова подія, бо путівку в життя отримали понад тисячу майбутніх медиків та лікарів. Це свято для самих випусників, їх батьків, а також ваших вчителів. Для вас – це початок нового життя. У своєму житті ви вибрали не легку й дуже відповідальну справу – лікувати людей. Бажаю, щоб ви працювали гідно, бо лікар, як ніхто, має любити та цінувати власну справу. У добрий шлях!, – звернувся до присутніх заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. В урочистій обстановці випускники прийняли присягу лікаря і провізора.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: