circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Молодим запорізьким батькам надали 5,5 тис. «пакунків малюка»

05.03.2019, 13:02

text
Поділитися:

З вересня минулого року запорізькі родини, де народилася дитина, почали отримувати «пакунок малюка». Це одноразова натуральна допомога молодій мамі для догляду за дитиною, яка включає предмети гігієни, засоби догляду, речі.

Як повідомила під час прес-конференції заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерина Кривошей, у 2018 році Запорізька область отримала 3 тис. 958 «пакунків малюка», які були надані мамам після народження дітей. У 2019 році вже отримано 2 тис. 42 «пакунки малюка», на сьогодні видано 1 тис. 531 такий набір допомоги.

– Кожна мама чи інший законний представник новонародженої дитини, яка виписується з пологового будинку, починаючи з 1 вересня 2018 року має отримати після народження дитини або під час виписки з пологового будинку одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка». Якщо на день виписки «пакунок» був відсутній, управління соціального захисту населення на підставі заяви отримувача організовує забезпечення отримувачу цієї допомоги, – підкреслила Катерина Кривошей.

У «пакунках малюка» є коробка-колиска з необхідними речами: ковдрою, матрацом, рушником, пелюшками, підгузками та іграшками-брязкальцями, засобами гігієни, всього 25 найменувань.

Посадовець підкреслила, що при цьому бебі –бокси не відміняють грошової допомоги, яку надає держава родинам, де народилася дитина. Як і раніше, кожній українській сім’ї, в якій народжуються діти, Уряд надає грошову допомогу у розмірі 41 тис. 280 грн.

Грошові виплати здійснюються одноразово в сумі 10 тис. 320 грн., решта коштів виплачується рівними частинами впродовж наступних 36 місяців (трьох років).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: