+3°

+3°

«МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» продовжує переможну серію у Вищій лізі

27.11.2019, 16:17

Гандбольний клуб «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» продовжує переможну серію у Вищій лізі. Не стала на заваді цього разу досвідчена дніпровська команда «УДХТУ». Хоча запоріжці повинні були грати на виїзді, цей матч відбувся на майданчику СК «МОТОР СІЧ».

У першій грі номінальні гості першими відкрили рахунок, втім підопічні Сергія Серенка не тільки миттю зрівняли, але й, починаючи з 6-ї хвилини гри, встановили повне домінування – 3:6, 4:10, 5:11. Під завісу першого тайму гості скоротили відставання до 8 влучних пострілів – 10:18. Після відпочинку кувати перемогу команді допомагали Євген Лисак та Володимир Щербань. Натомість у гостей спостерігалося гольове затишшя. З різницею у +14 мʼячів ГК «МОТОР-ПОЛІТЕХНІКА-ЗАБ» тріумфував у першій зустрічі.

Матч-відповідь несподіванок не приніс. ЗАБівці, як і очікувалося, домінували. Запоріжці одразу закріпили за собою лідерство у +3 пункти аж до 20-ї хвилини матчу. А потім тільки збільшили відрив: 12:18 – підсумок стартової половини гри. Та як зізнаються самі герої зустрічі, перший матч видався більш цікавим, динамічним та багатим на гольові моменти.

По перерві гості стали діяти агресивніше, користуючись помилками запоріжців як у захисті, так і в атаці. Брак в індивідуальних діях ЗАБівців, компенсувала впевнена гра на воротах Олександра Білого. Та все ж деяка незлагодженість у діях підопічних Сергія Серенка не позначилася на загальній картині матчу. З фінальною сиреною Олександр Онуфрієнко встановив на табло 25:35 на користь своєї команди.

Після 4 туру ГК «Мотор-Політехніка-ЗАБ» з максимальною кількістю балів очолює турнірну таблицю. Наступна гра в рамках Вищої ліги запланована на 13-14 грудня – запоріжці прийматимуть команду з міста Бровари.