+3°

+3°

«МОТОР-Політехніка-ЗАБ» розгромив сумських гандболістів

26.02.2020, 18:39

Після тривалої перерви поновився гандбольний чемпіонат України серед команд вищої ліги. Запорізький «МОТОР-Політехніка-ЗАБ» на своєму полі провів два поєдинки з колективом Сумського державного університету. . Обидві команди виконували різні завдання – господарі готувалися до майбутньої надважливої гри з «Карпатами». Гості – були ладні показати все, на що спроможні. .

У першій грі гості спромоглися забити лише 16 м’ячів. В той час, як моторівці розстріляли ворота суперника 40 разів. У другому матчі з перших хвилин на майданчик вийшли досвідчені гравці основи. На старті команди обмінялися закинутими м’ячами, після чого у сумчан розпочалося гольове затишшя. Завдяки цьому підопічні Сергія Серенка зробили відрив у плюс шість. У атаці роль першої скрипки взяли на себе Ігор Турченко та Тарас Міноцький. «СумГУ» нарешті «прокинулися» і почали наздоганяти запоріжців, втім особливо це не допомогло. Натомість господарі зробили комфортну перевагу – 13:4; 16:10. І пішли на перерву за рахунку – 22:12. У другому таймі Сергій Серенко вирішив поекспериментувати зі складом і дати шанс молодим виконавцям. Впевнено показав себе у захисті Володимир Щербань, який гідно замінив Олександра Онуфрієнка, який перейшов до мінського «СКА». Лівий напівсередній відзначився у атаці 11 разів.

Відмітку у «+10» запоріжці вміло зберігали і надалі – 26:16, 30:20. Нак заключних секундах, сумчани реалізували 9-метрів. Фінальна сирена зафіксувала – 39:27 на користь гандбольного клубу «МОТОР-Політехніка-ЗАБ».

Після цих матчів команда Сергія Серенка очолює турнірну таблицю Вищої Ліги і має у своєму активі 24 очки. Наступний свій матч запоріжці проведуть на виїзді проти головного конкурента за «золото» з ГК «Карпати» 28 та 29 лютого.