+3°

+3°

«Мотор» зіграв проти «Академії гандболу» у рамках Суперліги України

22.02.2021, 15:16

Ще рік тому це було головним дербі в світі українського гандболу. Тепер зустріч «Мотора» та правонаступників «ZTR» не назвеш бойовищем. «Соколи» – беззаперечний фаворит. Втім, ідейні молоді спортсмени у складі «Академії» всіляко захищають кольори та честь нещодавнього запорізького гранда. Попри досвід і перевагу в класі гості не змогли вирватися далеко вперед зі старту матчу. На 10-й хвилині гри рахунок був 4:4. Це свідчить про старання нинішніх «академіків» і, мабуть, про їхню перспективу. Однак за деякий проміжок часу суровий реалізм таки ввірвався до стін легендарного спорткомплексу. Підопічні Гінтараса Савукінаса пішли у відрив. По завершенні першого тайму чинний національний переможець лідирував із 6-очковою перевагою — 16:10.

Не на користь «Академії» грала також відсутність головного бомбардира клубу — Ігоря Одинокова. Наразі йому протипоказані безпосередні ігрові контакти. Однак він може допомагати колективу у реалізації пенальті, що і зробив у протистоянні з «Соколами»… тричі! Однак підсумок матчу все ж ледве передбачав диво. «Мотор» дотиснув візаві на класі. 22:37 — господарі програють.

Тепер «академіки» готуються до матчу проти «Одеси». У «соколів» найближча гра має бути у четвер, щоправда, у рамках Ліги чемпіонів. Підопічні Гінтараса Савукінаса поборються з «Ольборгом». Початок о 18:00.