circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Музею «Садиба Попова» виповнилося 25 років

31.01.2018, 09:32

text
Поділитися:

Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» 29 січня 2018 року відзначив 25-річчя заснування музею. «Садиба Попова» – усім відома пам’ятка архітектури другої половини XIX століття, де у палацово-парковому ансамблі збереглися елементи замку та зберігається унікальна музейна експозиція. Садиба вже традиційно стала одним з центрів культурного життя, де відбувається чимало цікавих заходів, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

До ювілейної дати музей-заповідник підготував наукове видання «Василівська старовина», презентація якого відбулася 29 січня у приміщенні Запорізького краєзнавчого музею. Як розповів в. о. директора Василівського історико-архітектурного музея-заповідника «Садиба Попова» Валерій Стойчев, у виданні зібрані цікаві факти про цей найбільший серед замків Східної України, де на початку ХХ сторіччя вже діяли метео- та електростанції. У брошурі навіть розкриваються деякі таємниці, зокрема про загадкові підземелля.

У приміщенні «Садиби Попова» до ювілею музею, сьогодні, 30 січня, відкрито фотовиставку «Історія маєтку Васильєво на фотографіях та поштівках», де можна побачити первинний вигляд садиби, замку та флігелів, дізнатися про долю споруд ансамблю.

Вітаючи колектив Василівського історико-архітектурного музею-заповідника з чвертьвіковим ювілеєм закладу, директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Мороко зазначив, що саме створення музею дозволило зберегти для нащадків неповторний архітектурний ансамбль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: