circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На 47-й сесії депутати ухвалили кадрові зміни у міській раді

30.01.2020, 10:40

text
Поділитися:

У ході сьогоднішньої 47-ї сесії Запорізької міської ради депутати затвердили звільнення з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексія Бородая і прийняття на службу в органи місцевого самоврядування на цю ж посаду Віктора Гординського.

Керуючись Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю Запорізька міська рада вирішила звільнити Олексія Бородая з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та виключити його зі складу виконавчого комітету міськради. Підставою для цього рішення стала заява Олексія Бородая про звільнення за власним бажанням.

Також на розгляд сесії було винесене питання про затвердження наступника Олексія Бородая – депутата міськради Віктора Гординського – на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Депутати ухвалили це рішення. Віктор Гординський з грудня 2017 року перебував у кадровому резерві на цю посаду.

36-річний Віктор Георгійович має близько 19 років загального стажу роботи. Після закінчення з відзнакою Запорізького національного технічного університету в 2005 році почав працювати майстром транспортно-виробничого управління АТ «Мотор Січ», а через кілька років очолив автомобільну колону цього управління «Мотор Січі». Віктор Гординський одружений, має доньку. Наразі навчається в аспірантурі Національного університету «Запорізька політехніка».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: