circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На аграрних підприємствах Запорізького та Бердянського районів відбулись рейди ДСНС

09.07.2021, 12:52

text
Поділитися:

9 липня з метою уникнення пожеж під час зернозбиральної кампанії, рятувальники здійснили рейдову перевірку зернотоку ТОВ «НВП Сортостанція» у Запорізькому районі щодо їх готовності до збирання зернових культур урожаю 2021 року.

Метою заходу стала перевірка дотримання вимог та правил пожежної і техногенної безпеки під час збирання врожаю, які до початку кампанії довели до відома підприємців для обов’язкового виконання.

Співробітники ДСНС звертали особливу увагу на забезпеченість первинними засобами пожежогасіння згідно з встановленими нормами, протипожежне водопостачанням. Нагадали про правила пожежної безпеки у місцях зберігання зернових та необхідні рекомендації щодо додержання усіх необхідних протипожежних заходів, аби запобігти виникненню надзвичайних подій.

9 липня співробітниками Бердянського РУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичний рейд на сільськогосподарському підприємстві ПСП АФ “Восток” в с.Трояни Бердянського району, щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки та попередження пожеж у місцях збирання, переробки і зберігання врожаю.

На полях Бердянського району розпочалася зернозбиральна кампанія 2021 року. Найелементарніше порушення правил пожежної безпеки здатне спричинити безповоротне знищення хлібних масивів.

Рятувальники нагадують, що у період жнив потрібно особливо пильно слідкувати за дотриманням усіх правил протипожежної безпеки:

– землероби, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж;

– хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів, і залізниць мають бути обкошені та оборані смугою не менше ніж 4 метра завширшки;

– забороняється спалювання стерні та післяжнивних залишків;

– техніка, задіяна під час збирання врожаю, має бути справною та укомплектованою сертифікованими вогнегасниками, заземлювальними металевими ланцюгами;

– безпосередньо на хлібному масиві площею понад 25 га, з якого збирається врожай, необхідно мати напоготові трактор з плугом на випадок пожежі.

Рятувальники закликають працівників сільськогосподарської галузі та всіх громадян, бути вкрай обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами, мандруючи на автомобілі чи пішки повз хлібні лани! Збережемо врожай від вогню!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: