circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Азовському узбережжі протягом курортного сезону функціонуватиме 3 рятувальні пости

04.06.2021, 12:16

text
Поділитися:

В рамках міжвідомчої пресконференції заступник начальника Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Дмитро Маклюк розповів про комплекс профілактичних заходів на водних об’єктах міста Запоріжжя та області.

Він розповів, що на узбережжі Азовського моря в Приморському та Якимівському районах на період масового відпочинку людей цілодобово функціонує три рятувальні пости: 1 – в м. Приморськ,1- на Федотовій Косі в смт Кирилівка та ще 1 – на Косі Пересип в смт Кирилівка. «Як показує практика, ці пости життєво необхідні. Так, протягом 2020 року особовим складом рятувальних постів врятовано 90 осіб, з яких – 6 дітей», – зауважив Дмитро Алімович.

У 2021 році перед початком оздоровчого сезону співробітниками Аварійно-рятувального загону розпочато обстеження пляжів та акваторій в Запорізькому, Вільнянському, Приморському, Бердянському, Якимівському, Приазовському районах та м. Запоріжжя. Станом на 1 червня укладено 282 угоди «На постійне та обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування об’єктів (закладів відпочинку) на період масового відпочинку людей (з них: 273 – для закладів відпочинку на Азовському морі, 9 – для закладів відпочинку на р. Дніпро та місцевих водоймах). Робота в цьому напрямку ще триває, планується підписання угод з понад 50 оздоровчими закладами.

Здійснено водолазне обстеження акваторії підводної частини пляжів 237 закладів відпочинку (з них: 232 – для закладів відпочинку на Азовському морі, 5 – для закладів відпочинку на р. Дніпро та місцевих водоймах). Загальна площа водолазного обстеження складає понад 6000 квадратних метрів. Під час роботи виявлено 40 суттєвих перешкод, що становлять небезпеку при купанні. Серед знайдених небезпечних предметів залишки металевих конструкцій (грибків, навісів від сонця), загублені рибальські якорі, бетонні вироби з арматурою, каміння та безліч небезпечного сміття (будівельне сміття, розбитий шифер, старі автомобільні шини, розбиті склянки). До середини червня планується перевірити стан ще майже 50 закладів відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: