circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На базі п’ятої міської лікарні запрацював новий сучасний ангіограф

03.09.2020, 18:07

text
Поділитися:

Відділення екстреної допомоги п’ятої міської лікарні. Саме сюди потрапляють пацієнти у тяжкому стані, зокрема з інфарктом, інсультом або із різними серцево-судинними захворюваннями. Ще до появи ангіографа тут виконали ремонт. Також у відділенні закупили нові меблі та каталки.

До запуску нового обладнання за усіма вимогами облаштували операційну. Аби уникнути опромінення, стіни приміщення виконали зі спеціального матеріалу. З минулого тижня ангіограф остаточно ввели в експлуатацію. Медики розповідають, його появи тут чекали із нетерпінням. Адже апарат відкриває перед лікарями нові можливості та дозволить рятувати сотні життів щомісяця.

Поки чергового пацієнта готують до операції, медики розповідають — щодня відділення приймає до 15-ти осіб лише з інсультами. Тому такий апарат для лікарні вкрай важливий.

Нове обладнання має низку переваг, у порівнянні із попередніми засобами для діагностики. Тепер усі дослідження стануть більш точними та швидкими, що є дуже важливим, якщо пацієнта привозять до лікарні у тяжкому стані. Крім того, за допомогою ангіографа проводитимуть операції та визначатимуть подальше лікування для пацієнтів.

Як зазначив міський голова, медицина є одним із пріоритетних напрямків для розвитку міста. За останні роки чималі кошти були спрямовані на закупівлю нового обладнання та створення належних умов для роботи медиків. А поява у міській лікарні сучасного ангіографа дасть можливість запорізьким фахівцям рятувати ще більше людських життів.

Для пацієнтів, які перебувають у гострих станах та потребують негайного втручання лікарів, процедури будуть безплатними. Усі необхідні для цього препарати закуплені та зберігаються у спеціально відведеному приміщенні.

Для того, аби запоріжці отримували якісну медичну допомогу належного рівня, а лікарі опановували нові методи роботи, місто продовжить підтримку галузі та закупівлю нового сучасного обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: