circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Бердянщині з незаконного користування вилучили 100 га землі

27.12.2017, 09:36

text
Поділитися:

В ході проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.197-1 КК України Бердянською місцевою прокуратурою встановлено, що у 2007 році між Бердянською районною державною адміністрацією та одним з сільськогосподарських підприємств району укладено договір оренди земельної ділянки площею 102,2285 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Строк дії зазначеного договору оренду мав закінчитися у 2017 році, повідомляє Прес-служба прокуратури Запорізької області.

Як встановлено місцевою прокуратурою, у 2014 році між Бердянською РДА та приватним підприємством укладено додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки, якою строк його дії продовжено на 49 років 11 місяців. Однак, спірна додаткова угода була укладена без винесення відповідного розпорядження головою Бердянської РДА, що є порушенням вимог Законів України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про місцеві державні адміністрації».

Зважаючи на викладене вище, місцевою прокуратурою до Бердянської РДА скеровано листа, в якому акцентовано увагу на необхідності приведення у відповідність до норм чинного законодавства України правовідносин стосовно використання спірної земельної ділянки. Розпорядженням голови Бердянської РДА від 20.12.2017 строк дії договору оренди земельної ділянки від 03.05.2007 припинено достроково.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: