circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На боротьбу з коронавірусом із бюджету Запорізької області додатково спрямують 1,5 млн гривень

14.04.2020, 11:07

text
Поділитися:

Питання виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету на ліквідацію надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2 на території Запорізької області, обговорили учасники позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області разом зі штабом по боротьбі з коронавірусом, яке відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Віталія Туринка.

В. о. директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, головний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов наголосив, що через можливість робити більше аналізів та тестування, завдяки новому обладнанню, яке отримала Запорізька область, очікується збільшення виявлення захворювання. Також, за його словами, зростає необхідність проведення дезінфекції у місцях перебування захворілих.

Витрати на придбання дезінфекційних засобів та засобів індивідуального захисту (рукавичок, захисник масок та окулярів, спецодягу) для медперсоналу бюджетом не передбачені. Тому пропонується направити 1 млн 500 тис грн. з резервного фонду обласного бюджету на ці потреби.

Також учасники засідання обговорили питання доукомплектування всіх інших медичних закладів, де приймають хворих з підозрою на коронавірус, а також придбання засобів індивідуального захисту для медиків та лікарів.

Після обговорення питання учасники засідання погодились з виділенням з резервного фонду обласного бюджету коштів на першочергові заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з можливим поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19. А саме: Запорізькому обласному лабораторному центру МОЗ України надати 1 млн 500 тис грн для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби.

Також затверджено перелік закладів для проведення обсервації (ізоляції) на території Запорізької області. За словами керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко, всі пропозиції від територій були ретельно опрацьовані, а установи обстежені та перевірені на відповідність умовам. Для проведення обсервації затверджено два заклади. Це госпіталь для ветеранів війні у м. Запоріжжя та санаторій «Глорія» у м. Приморськ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: