circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На час карантину змінено правила виїзду за лінію розмежування на Донбасі

20.03.2020, 09:10

text
Поділитися:

У всіх КПВВ в районі операції Об’єднаних сил діють тимчасові обмеження щодо перетинання лінії розмежування у зв’язку з недопущенням поширення коронавірусної інфекції.

За інформацією Державної прикордонної служби, пасажиро-транспортний потік зменшився майже на 90 %. Проте певна кількість громадян прибуває до КПВВ аби уточнити порядок перетинання лінії розмежування під час дії обмежень та, після отримання роз’яснень від прикордонників, самостійно повертаються назад.

Обмежувальні заходи запроваджені для мінімізації кількості перетинань лінії розмежування з метою нерозповсюдження хвороби COVID-19. Відповідно, проїхати на тимчасово окуповану територію України або на контрольовану територію можна лише за наявності реєстрації місця проживання на такій території та після відповідного температурного скринінгу і огляду медичним працівником.

Інколи у громадян виникають різні критично важливі життєві обставини, які зумовлюють необхідність перетинання лінії розмежування. При виникненні таких ситуацій громадянам необхідно прибути в КПВВ з відповідними підтверджуючими документами. У таких випадках рішення про пропуск через лінію розмежування приймає виключно командувач об’єднаних сил індивідуально у кожній ситуації. Громадянам радять у цей період утриматися від перетинання лінії розмежування та без особливих потреб не зловживати винятковими ситуаціями.

Звернутися до адміністрації Державної прикордонної служби України можливо на телефон гарячої лінії (служба «ДОВІРА») +38 (044) 527-63-63 (для дзвінків із-за кордону), 0-800-218-808, 1598.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: