circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На цвинтарях Запоріжжя відбудеться весняне прибирання

25.02.2020, 09:06

text
Поділитися:

Щорічно після зими, перед поминальними днями, виконуються роботи з благоустрою цвинтарів. Території приводяться до належного санітарного стану. Цього року поминальні дні припадають на 25-26 квітня.

В ході засідання виконкому міської ради було прийнято рішення про підготовку кладовищ до поминальних днів у Запоріжжі. Території міських цвинтарів повинні бути своєчасно впорядковані відповідно до санітарних норм і правил.

Передбачено виконання комплексу робіт з благоустрою. СКП «Запорізька ритуальна служба» візьметься за санітарний стан територій 20 кладовищ, закріплених за підприємством на праві господарського відання загальною площею 298,98 га.

Роботи включають ремонти і фарбування водопроводів, місць ритуальних церемоній, малих архітектурних форм, контейнерів. Будуть упорядковані меморіали військових братських поховань, могили Героїв Радянського Союзу, закріплені за підприємством.

Також комунальне підприємство забезпечить вивезення сміття з територій міських цвинтарів. У цей же період спільно з КРБП «Зеленбуд» буде організоване завезення води.

КП «ЕЛУАШ» виконає ремонт під’їзних шляхів до міських кладовищ. Також буде вжито заходів безпеки. У поминальні дні на кладовищах чергуватимуть машини швидкої допомоги та правоохоронці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: