circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На допомогу дітям у Запоріжжі виділять 1,5 млн гривень

19.12.2019, 13:00

text
Поділитися:

У ході сесії Запорізької міської ради депутати підтримали зміни до програми «Діти Запоріжжя», що була ухвалена на 2019-2021 роки. Для реалізації програми в 2020 році необхідні кошти у сумі понад 1,5 мільйонів гривень.

Станом на 1 листопада на обліку в службі (управлінні) у справах дітей Запоріжжя перебуває 1659 дітей, з них – 584 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, 1075 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У зв’язку з неспроможністю багатьох сімей виховувати дітей, через сімейні проблеми, правопорушення та безвідповідальність батьків діти потрапляють у складні життєві обставини.

Актуальність проблем дитинства обумовлює необхідність реалізації у 2020 році міської програми «Діти Запоріжжя» на 2019-2021 роки задля підтримки дітей та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

За словами спеціалістів, за допомогою програми служба матиме змогу придбати необхідне канцелярське приладдя і подарунки, надавати адресну допомогу та організовувати міські заходи для дітей, підтримувати прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: