circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На допомогу запорізьким дітям-сиротам спрямують 1,2 млн гривень

20.12.2018, 11:09

text
Поділитися:

Депутати Запорізької міської ради проголосували за прийняття нової міської програми допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування. Програма отримала назву «Діти Запоріжжя» і розрахована на 2019-2021 роки.

Мета міської програми «Діти Запоріжжя» – забезпечити дітям-сиротам повноцінний розвиток відповідно до їх потреб. У ході виконання програми запланована реалізація наступних завдань:

підтримка дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а саме: надання адресної допомоги та придбання пам’ятних подарунків з нагоди Дня захисту дітей, Дня усиновлення, Дня Святого Миколая та новорічних свят;
підтримка, розвиток і популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
організація та проведення школи підтримки прийомних сімей;
забезпечення дитячих будинків сімейного типу, а саме: облаштувати дитячий будинок сімейного типу в с. Тепличному, вул. Центральна, 7/7а, введення в експлуатацію якого заплановано на 2019 рік.
Для реалізації програми в 2019 році виділено кошти в сумі 1263,209 тис.грн.

Станом на 1 листопада 2018 року, на обліку в службі (управлінні) у справах дітей м. Запоріжжя знаходиться 1611 дітей, з них – 537 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, та 1074 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: