circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На дорогах Запорізької області ліквідують ями

04.12.2017, 15:41

text
Поділитися:

На минулому тижні, коли дозволяли погодні умови, дорожниками проводилися роботи з ліквідації аварійної ямковості. Аварійний ремонт переважно здійснюється в осінньо-зимовий період з використанням спеціальних асфальтобетонних сумішей.

Так, минулого тижня у сприятливі дні було ліквідовано 4 020 кв. м аварійної ямковості, в тому числі на дорогах державного значення – 282 кв. м, на дорогах місцевого значення – 3 742 кв. м. Роботи проводилися по всій території Запорізької області.

Ремонтні роботи виконували в середньому вісім бригад, а саме: чотири бригади ДП «Запорізький облавтодор», дві підрядного підприємства ТОВ «Дорремтехнологія» та дві бригади ТОВ «Інжиніринг груп».

Матеріали для ремонтних робіт постачали три асфальтобетонні заводи: Василівський, Мелітопольський та ТОВ «Інжиніринг груп».

Підрядним підприємством ТОВ «Інжиніринг Груп» ремонт проводився на дорозі загального користування місцевого значення Комиш-Зоря – Кузнецівка – Зачатівка у Більмацькому районі. Робітники ТОВ «Дорремтехнологія» працювали двома струменевими машинами на дорозі загального користування місцевого значення Вільнянськ – Славгород у Вільнянському районі. Філіями ДП «Запорізький облавтодор» роботи за цей період проводилися із застосуванням гарячого асфальтобетону на дорогах загального користування як місцевого так і державного значення.

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 399 001 кв. м ямковості, у тому числі на дорогах державного значення – 176 808 кв. м., на дорогах місцевого значення – 222 193 кв. м.

За словами фахівців, аварійна ямковість найчастіше утворюється при частих перепадах температури з “+” на “-” і є потенційно небезпечною для учасників дорожнього руху, адже виникає дуже несподівано. У зв’язку з цим, та зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути уважними на дорогах, не виконувати ризикованих маневрів, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: