circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На фізкультурно-спортивні заходи у Запоріжжі спрямують 115 млн гривень

20.12.2018, 10:15

text
Поділитися:

Депутати Запорізької міської ради прийняли програму «Фізична культура та спорт на 2019 – 2021 роки». Мета програми – розвиток фізичної культури і спорту в місті, створення умов для залучення населення міста до масового спорту, популяризація здорового способу життя.

Програма з розвитку фізкультури та спорту розрахована на 2019-2021 роки. На її реалізацію з міського бюджету виділено 115 510,933 тис.грн. В рамках програми заплановані наступні заходи:

Організація та проведення районних і міських спортивно-масових заходів;
Відрядження збірних команд міста на змагання;
Премії міського голови найкращим тренерам-викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл за підготовку спортсменів високого рівня;
Проведення навчально-тренувальних зборів та відрядження спортсменів на змагання;
Поточні та капітальні ремонти, реконструкції будівель та споруд в комунальних установах та дитячо-юнацьких спортивних школах;
Придбання спортивного обладнання та інвентарю.
Крім того, для забезпечення роботи комунального підприємства «Футбольний клуб «Металург» надається фінансова підтримка на утримання підприємства, на придбання спортивної форми та взуття, спортивного інвентарю та обладнання довгострокового використання, на проведення капітального ремонту спортивних споруд, на проведення навчально-тренувальних зборів та участь футбольної команди «Металург» і команди U-19 у чемпіонаті України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: