circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Хортиці стартувала молодіжна патріотична акція «Запорозька слава»

27.09.2018, 13:38

text
Поділитися:

На території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» відбулося урочисте відкриття національно-патріотичної акції для студентів «Запорозька слава». Вже третій рік обласний центр патріотичного виховання молоді спільно з Всеукраїнською федерацією «Спас» та Запорізькою обласною організацією «Товариство сприяння обороні України», за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проводить молодіжну акцію на обласному рівні.

Учасників заходу привітали заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, заступник начальника Управління молоді фізичної культури та спорту облдержадміністрації Владислав Ковпак, підполковник служби цивільного захисту Юлія Баришева та представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Тимур Книш.

– Дуже приємно, що саме тут, на острові Хортиця, розпочинаються змагання, де свого часу Президент України Петро Порошенко проголосив свято захисника України – 14 жовтня. Важливо, що з тих пір кожного року напередодні свята відбуваються обласні змагання саме тут, на славетній Хортиці. Всім бажаю гарних змагань, переможе, звичайно, найсильніший. Головне – отримуйте від цього лише задоволення. Вітаю, хлопці, – зазначив Едуард Гугнін.

Цього року учасниками акції є 12 команд студентів Запорізьких вишів віком 14 – 35 років. У команді обов’язково має бути десять учасників: дев’ять студентів та керівник.

Протягом трьох днів студенти навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації з усієї області будуть брати участь у майстер-класах та змаганнях. Дисципліни для змагань нелегкі, студенти будуть долати військово-прикладну смугу, збирати-розбирати автомат Калашникова, вчитися інженерній підготовці, стрільбі з пневматичної гвинтівки, арбалета та лука, а також спробують себе в наданні медичної допомоги в умовах бойових дій та спортивному орієнтуванні. Крім цього, учасники навчаться основам козацького бойового мистецтва «Спас», а саме: метанню списа, ножа, боротьбі на поясах, фехтуванню на шаблях, фланкуванню шаблею тощо. Команди будуть змагатися у тереновій тактичній грі «Нічний дозор», брати участь в історичній вікторині та квест-іграх.

Як зазначили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, метою цієї акції є виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

По закінченню національно-патріотичної акції «Запорозька слава» всі учасники отримають сертифікати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: