circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Хортиці впорядковують земельні ділянки

30.11.2017, 14:28

text
Поділитися:

Питання реєстрації земельних ділянок Національного заповідника «Хортиця» у державному земельному кадастрі розглянуто на нараді, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна. У нараді взяли участь директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко, представники Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, фахівці Департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За словами директора Національного заповідника «Хортиця» Максима Остапенко, на сьогодні до Держгеокадастру на реєстрацію подано технічну документацію встановлення та відновлення меж на 22 земельні ділянки.

– Це колишні землі державного сільгосппідприємства «Хортиця» та лісового фонду, які перейшли до заповідника. Нам необхідно належним чином оформити статус земельних ділянок, щоб займатися їх розбудовою та гідно виконувати власні функції та обов’язки. Фактично ця територія і так належить заповіднику, на ній розташовані археологічні та історико-культурні пам’ятки. Наразі треба навести лад з документацією на ці земельні ділянки, – підкреслив Максим Остапенко.

Протягом трьох років на всі спроби реєстрації земельних ділянок у Держгеокадастрі були надані відмови. Національним заповідником витрачено значні кошти на виконання землевпорядних робіт, крім цього, необхідність внесення до державного земельного кадастру земельних ділянок дозволить вирішити ряд проблем з оформленням прав на землю осіб, які мають об’єкти нерухомості на острові Хортиця, у тому числі й об’єкти комунальної власності.

Після обговорення питання Олександр Бабанін дав доручення Головному управлінню Держгеокадастру в термін до 8 грудня розглянути землевпорядну документацію та здійснити реєстрацію земельних ділянок Національного заповідника «Хортиця». Питання реєстрації земельних ділянок заповідника перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: