circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Хортиці з’явиться меморіальний комплекс «Священний Хортицький дуб»

23.10.2018, 14:17

text
Поділитися:

Меморіальний комплекс «Священний Хортицький дуб» має розташуватися саме на острові Хортиця, наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час виїзної робочої зустрічі з питань розбудови меморіального комплексу «Священний Хортицький дуб». Захід відбувся на о. Хортиця в районі балки Шанцевої. Також до обговорення перспектив розбудови комплексу приєднались народний художник України Анатолій Гайдамака, генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко, меценат проекту, представник Української академії наук Андрій Авдєєнко, а також учасники добровольчих формувань та представники громадськості.

Очільник регіону відвідав місце, де у квітні поточного року була започаткована нова дубова алея.

– Навколо100-річного дуба, який тут росте, існує немало міфів та реальної історії. Вважаю, що ми маємо не забувати про наших пращурів й залишити цю пам’ять для наших нащадків. За радянських часів українську історію намагались знищити, тож нині маємо зробити все, аби відновити справедливість. Впевнений – меморіальний комплекс має з’явитись саме на Хортиці. Тож нині ми вже працюємо над вирішенням земельних та інших питань. Окремо сподіваємось на підтримку Прем’єр-міністра та Міністерства культури України. Адже це історія, якою пишається вся Україна, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За підсумками виїзної робочої зустрічі з питань розбудови меморіального комплексу «Священний Хортицький дуб» присутні вирішили підтримати ініціативу створення меморіального комплексу «Священний Хортицький дуб» та розробити проект художнього рішення створення меморіального комплексу. Окремо Національному заповіднику «Хортиця» було доручено забезпечити розробку наукового обґрунтування створення об’єкту та відповідну проектну документацію до нього. А меценатам проекту – організувати збір позабюджетних надходжень для розбудови меморіального комплексу «Священний Хортицький дуб».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: