circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Хортиці розбудовуватимуть музейний комплекс

03.12.2019, 13:37

text
Поділитися:

Розвиток інфраструктури та економіки регіону – основний пріоритет, обраний обласною владою для роботи. В облдержадміністрації відбулася нарада з питань реконструкції запорізьких пам’яток архітектури за участю першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова, заступника голови облдержадміністрації Володимира Тарасенка, генерального директора Національного заповідника «Хортиця» Максима Остапенка та представників Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації.

− Ми плануємо приділити особливу увагу розбудові туристично-музейного комплексу на острові Хортиця, який щороку відвідують 120 тис. туристів. Реалізація проєкту дозволить збільшити кількість туристів до 1 мільйона, наповнення бюджету та створити тисячі додаткових робочих місць, − зазначив Іван Федоров.

Учасники наради розглянули проєкт капітального ремонту і розширення Музею історії запорозького козацтва, а також реконструкції прилеглої території. Не обійшли увагою і розбудову транспортної інфраструктури, яку буде організовано з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Розглянули й питання реконструкції парку імені Тараса Шевченка, який розташований у північній частині острова Хортиця, а також історико-культурного комплексу «Запорізька Січ», який є центром тематичних екскурсій, творчих виставок за старою козацькою тематикою і народних промислів, а також традиційним місцем проведення щорічного фестивалю «Покрова на Хортиці».

Як повідомив Володимир Тарасенко, також у планах − втілити в життя проєкт екопарку, який стане місцем сімейного відпочинку запоріжців та гостей міста.

Учасники наради впевнені, що розбудова якісної культурної інфраструктури та використання історико-культурного надбання регіону сприятимуть розвитку внутрішнього туризму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: