circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Хортиці тимчасово не функціонуватимуть дві зупинки

25.01.2021, 13:21

text
Поділитися:

Дві зупинки – «На вимогу» (біля залізничної станції 168 км) та «Старий Дніпро» (о. Хортиця) тимчасово вилучають з паспортів маршрутів громадського транспорту, що здійснює рух із Хортицького району.

Таке рішення було прийняте сьогодні під час засідання виконкому міської ради в зв’язку з відкриттям нового мосту та подальшою зміною напрямку руху.

– Після відкриття балкового мосту змінився повністю рух. У нас зараз по мосту Преображенського односторонній рух, і з Хортицького району по новому балковому теж. Тому дві зупинки на вимогу технічно випали повністю, адже залишились на односторонньому маршруті в сторону моста Преображенського. Друга ж черга мостів, де в подальшому ці зупинки передбачені, перебуває в процесі забудови. Тож ми вимушені тимчасово їх вилучити з паспортів маршрутів, – розповів начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк.

Після проведення виїзної наради та технічного огляду, було прийняте рішення як тимчасову альтернативу використовувати зупинку «ЦІМЕТ», розташовану поблизу будівлі колишнього Центрального інституту механізації та електрифікації тваринництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: