circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На ІТ-форумі розповіли про інноваційні цифрові технології

27.09.2019, 21:43

text
Поділитися:

Цьогорічний IT Forum у Запоріжжі об’єднав понад 3 тисячі національних та міжнародних компаній. Всі вони зібралися тут заради головної мети – популяризувати цінності якісного життя. На думку організаторів, цьому сприятимуть впровадження інновацій, демонстрація комфорту, зручності та доступності цифрових змін в державі.

Три зони, що працюють одночасно, – за таким принципом діє цьогорічний ІТ-форум у Запоріжжі. Одна з локацій – це місце, де відбуваються панельні дискусії про можливості державно-приватного партнерства. Звісно, за напрямком цифровізації. Інша зона – об’єднує представників компаній світового рівня. Тут вони розповідають про сучасні тренди у сфері інновацій. Загалом, на думку організаторів, ІТ-форум має підштовхнути галузевиків та просто талановитих людей до створення нових проектів.

На двох тисячах квадратних метрів розташувалася інтерактивна виставкова зона. Тут представлено новітні розробки у сфері робототехніки, віртуальної та доповненої реальності, автоматизації та smart-технологій. Наприклад, роботів збирають з конструкторів тетрікс київські школярі. Зазвичай їх використовують у змаганнях з робототехніки.

Розробка запорізької компанії -- мобільний багатофункціональний засіб вогневої підтримки і розвідки рівня “рота-батальйон”. Безпілотна платформа може розвивати швидкість до 80 кілометрів за годину.

В експозоні також представлені різні безпілотні літальні апарати та сервіси на їх базі. Дрони можна застосовувати у повітряній розвідці, виявленні стихійних лих та пошкоджених ділянок шляхопроводів. Вони мають великий час льоту та дальність дії.

Тож можливості та напрямки диджиталізації без перебільшень безмежні, зазначають учасники та гості форуму. До речі, кількість відвідувачів, за попередніми підрахунками, вже сягнула 12-ти тисяч осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: