circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На капремонти житлових будинків в Запоріжжі за рік витратили 317 млн гривень

10.01.2018, 09:10

text
Поділитися:

У 2017 році на виконання капітальних ремонтів з бюджету міста спрямовано 317,850 млн грн. Було капітально відремонтовано 624 житлових будинки, в тому числі і ОСББ, покрівлі в 134 будинках, 202 ліфта. Роботи тривають і в новому році, повідомляє прес-служба мерії.

Для підтримання житлового фонду Запоріжжя в належному технічному та експлуатаційному стані міська влада визначила одним з пріоритетів виконання капітальних ремонтів. У 2017году на ці цілі було спрямовано понад 317 млн грн. Роботи велися у будинках комунальної власності та ОСББ.

За підсумками минулого року капітально відремонтовано 624 житлових будинки (в т.ч. 508 житлових будинки комунальної власності). Виконано ремонт покрівель загальною площею 104,337 тис. кв. м у 134 будинках (з них 103 будинки комунальної власності).

Окрему увагу приділили технічному стану ліфтового господарства. За звітний період виконано капітальний ремонт (заміна) 202 ліфтів у 100 будинках, малий капітальний ремонт 197 підйомників у 76 будинках.

Тривали ремонти внутрішньобудинкових комунікацій. Загалом замінено 98,785 тис. п. м інженерних мереж тепло-, гарячого і холодного водопостачання, водовідведення в 167 будинках. Були відремонтовані 35 під’їздів.

Охоплені ремонтами і будинки ОСББ. У 2017 році за рахунок коштів міського бюджету виконано капітальні ремонти покрівель у 31 будинку (на загальній площі 16770 кв. м), близько 30 тис. кв. м інженерних мереж у 58 будинках, замінено 83 ліфти. Велися також роботи на умовах співфінансування – 50% з бюджету міста від загальної вартості зведеного кошторисного розрахунку вартості і стільки же становлять кошти ОСББ.

Варто відзначити, що після того, як житловий фонд перейшов на обслуговування керуючих компаній, міська влада залишать фінансування на проведення капітальних ремонтів. Перш за все, це дозволить зберегти і підтримувати житловий фонд Запоріжжя, і не вдарить по кишенях городян. Так як кошти, які надходять від оплати мешканців, передбачені на прибирання прибудинкових територій, обслуговування ліфтів, поточні ремонти.

Вже складені графіки проведення капітальних ремонтів житлового фонду на 2018 рік. Обсяги робіт і взяті за попередні два роки темпи міська влада не зменшує.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: