circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На курортах Азовського моря розпочато масштабні перевірки

08.07.2020, 08:54

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін під час пресконференції розповів про хід курортної оздоровчої кампанії та роботи оздоровчих закладів в області.

На жаль, на сьогодні закриті дитячі оздоровчі заклади. Це зумовлено коронавірусною хворобою, з якою зіткнувся світ. Тож на сьогодні оздоровлення дітей призупинено. Наразі ведуться перевірки всіх курортів на Азовському морі. Я наголошую, що ніякого тиску немає, ведеться планова перевірка об’єктів відпочинку. На жаль, деякі з них працюють без необхідних дозвільних документів. Я прошу, працюйте у законному полі, отримуйте ліцензії та дозволи. Для тих, хто працює без необхідних документів та травить дітей, ніякого спуску не буде!, – звернувся Віталій Боговін.

Нагадаємо, база відпочинку «Дніпровські зорі» у смт. Кирилівка, де отруїлися відпочиваючі, наразі не функціонує. Відпочиваючих на базі немає.

Ця база відпочинку розпочала роботу без необхідних дозвільних документів. Через те, що сталося, на всіх базах відпочинку Азовського узбережжя будуть проведені позапланові перевірки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: