circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На лінію вийшов ще один європейський трамвай

10.06.2021, 10:10

text
Поділитися:

У Запоріжжі продовжується реалізація програми міського голови Володимира Буряка «Запорізький трамвай». Зокрема сьогодні вийшов на лінію черговий європейський трамвай, вже восьмий у цьому році. Про це Володимир Буряк повідомив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Нагадаємо, у рамках програми «Запорізький трамвай» у Запоріжжі завершується оновлення рухомого складу трамваїв. За кілька років було зібрано 14 трамваїв запорізького виробництва на базі КП «Запоріжелектротранс». Ще 3 трамвайних вагони буде зібрано у цьому році.

Також придбано 25 європейських трамваїв, з них 13 у попередні роки. У 2021 ж році надійшло 12 таких трамвайних вагонів. Всі вони вже прибули до міста та поступово виходять на лінію. Сьогодні на лінію вийшов вже 8 у цьому році європейський трамвай. Тобто загалом їх тепер працює 21. Ще 4 продовжують готувати для виходу на лінію.

Міський голова Володимир Буряк наголосив на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», що це дозволить завершити оновлення існуючого трамвайного парку міста. Також продовжується робота з відновлення повноцінного руху трамвайного маршруту №12, який з’єднає Заводський та Шевченківський райони між собою та з центром міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: