circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На маршрути Запоріжжя вийде 35 нових великих автобусів

01.06.2017, 08:59

text
Поділитися:

На сімнадцятій сесії міської ради КП «Запоріжелектротранс» отримало дозвіл на придбання 35 автобусів великої місткості, до 100 посадочних місць, на умовах фінансового лізингу. Це дозволить в короткі терміни збільшити кількість подібних автобусів, які працюють на маршрутах громадського транспорту в Запоріжжі, повідомляє прес-служба мерії.

Використання фінансового лізингу дасть можливість закупити в 2017 році за кошти міського бюджету 35 автобусів, замість сімнадцяти раніше запланованих. Вартість автобусів можна буде виплачувати протягом декількох років, але при цьому вони будуть працювати на маршрутах громадського транспорту.

– Придбання цих автобусів дозволить нам продовжити роботу по заміні маршруток на автобуси великої місткості. Це сприятиме підвищенню безпеки, поліпшення комфорту перевезень пасажирів, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Ці автобуси в день зможуть перевозити близько 65 тисяч пасажирів. В результаті запорожці, в тому числі пільговики, зможуть їздити в більш комфортних умовах, зменшиться інтервал руху на маршрутах громадського транспорту.

Відзначимо, у «Запоріжелектротранса» вже є успішний досвід використання автобусів великої місткості. У минулому році за кошти міського бюджету придбали десять автобусів «МАЗ», які обслуговують маршрут №18.

Необхідно підкреслити, в Запоріжжі вже другий рік триває реалізація міської програми оновлення рухомого складу комунального підприємства «Запоріжелектротранс». Для цього місто використовує всі наявні можливості.

У 2016 році за кошти міського бюджету було закуплено десять автобусів великої місткості, п’ять тролейбусів. В цьому році вже почала працювати програма Володимира Буряка «Запорізький трамвай», на базі «Запоріжелектротрансу» будуть зібрані чотири нових трамвая. Перший з них уже проходить випробування. Вчора також були представлені два капітально відремонтованих цим комунальним підприємством тролейбуса.

Також в 2017 році «Запоріжелектротранс» власними силами, при наявності стабільного фінансування, зможе капітально відремонтувати сім трамваїв і тринадцять тролейбусів. У планах на цей рік придбання десяти тролейбусів за кошти міського бюджету.

Не варто забувати і про перспективи участі Запоріжжя в загальнодержавній програмі, яка передбачає купівлю тролейбусів за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових інститутів, одержуваних на досить пільгових умовах. Наше місто є одним з учасників угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, в рамках якого обласний центр повинен отримати кредит на досить пільгових умовах на придбання тролейбусів.

– Переконаний, що такий системний і комплексний підхід дозволить нам протягом декількох років оновити рухомий склад «Запоріжелектротрансу», забезпечивши безпечні та комфортні умови для проїзду пасажирів, – зазначив міський голова Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: