circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Мелітопольщині триває створення громад

29.05.2019, 10:28

text
Поділитися:

Керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко відвідала Костянтинівську та Вознесенівську сільські ради Мелітопольського району з метою обговорення ініціатив щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Під час поїздки посадовець провела наради з Костянтинівським та Вознесенівським сільськими головами за участю представників Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Мелітопольської райдержадміністрації, Центру розвитку місцевого самоврядування та представниками громад. Під час зустрічей їх учасники обговорили процедурні питання об’єднання.

– Костянтинівська та Вознесенівська сільські ради мають великий потенціал та потужну інфраструктуру, яка здатна забезпечити сталий розвиток, задоволення потреб жителів громади та реалізацію владних повноважень. У разі утворення нова об’єднана територіальна громада має можливість стати однією з найпотужніших та найспроможніших в області з площею 230,509 кв. км та населенням 14 856 осіб, – наголосила Зінаїда Бойко.

На сьогодні в Мелітопольському районі створено чотири громади: Новобогданівську сільську, Мирненську селищну, Новенську сільську та Семенівську сільську об’єднані територіальні громади. Останні дві створені в поточному році.

Цього року Мелітопольський район є найактивнішим в області у впровадженні реформи децентралізації завдяки ефективній роботі Мелітопольської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, нещодавно в Запорізькій області створено Семенівську сільську об’єднану територіальну громаду. Це вже четверта громада в Мелітопольському районі та п’ятдесят п’ята – в області.

Запорізька область входить до трійки лідерів загальнодержавного рейтингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування. Про це свідчать дані моніторингу, проведеного Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: