circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На місці демонтованих кіосків на проспекті Металургів облаштовують газони

29.07.2020, 11:03

text
Поділитися:

Сьогодні зранку робітники запорізького КРБП «Зеленбуд» працюють над відновленням газону на тій ділянці проспекту Металургів, де раніше були встановлені незаконні тимчасові споруди.

Минулого тижня на проспекті Металургів та поряд з ним було демонтовано 15 незаконних торговельних об’єктів відповідно до рішень, ухвалених виконавчим комітетом Запорізької міської ради. Торговці городиною і всіляким крамом розташовували свої палатки просто на газонах, залишаючи після себе купи сміття.

Як повідомила майстер Дніпровської виробничої дільниці КРБП «Зеленбуд» Тетяна Левачова, зараз на відновленні зеленої зони на проспекті Металургів, де раніше йшла жвава торгівля з землі, працюють 7 зеленбудівців. Сьогодні вони мають розкопати та підготувати під посів трави 129 квадратних метрів газону.

– Нелегальні торговці втоптали тут землю до міцності асфальту. Розкопати її – нелегка праця. Додатково ми завезли сюди ґрунт. Сьогодні ця ділянка буде підготовлена, засіяна травою і полита, – додала Тетяна Левачова.

Користуючись нагодою, робітниця КРБП «Зеленбуд» Марина Єгупова звернулася до запоріжців з проханням поважати працю зеленбудівців і не витоптувати відновлений газон, на якому за два тижні зійде трава. Адже містяни бачать, які зараз перетворення відбуваються на проспекті Металургів у рамках комплексного благоустрою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: